Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Bytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké Černoci

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 7013/13 - 119
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr.Jan Peroutka, soudní exekutor Exekutorský úřad Chomutov
Odhadní cena:
497.000,- Kč
Nejnižší podání:
331.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Louny

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Bytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké ČernociBytová jednotka 4+1 a spoluvlastnický podíl 1/8 na přilehlém pozemku ve Velké Černoci
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Nekonají se

Popis předmětu dražby:

Dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, je samostatně stojící, zděné konstrukce. Stavba je nepodsklepená, má 3 nadzemní podlaží, bez výtahu. Dům je v užívání cca od roku 1970. Společnými částmi jsou kolárna, kočárkárna a prádelna. Dům se nachází v původním technickém stavu. Dražený byt je umístěn ve 2.NP a je o velikosti 4+1 (kuchyně, 4 pokoje, předsíň, koupelna a WC). Součástí bytu je lodžie a sklep v 1.NP.
Vybavení jednotky:
Celková plocha bytu je cca 80,75 m2 bez příslušenství (lodžie 4,70 m2 a sklep 4,80 m2). Podlahy v obytných prostorách tvoří krytiny PVC, v ostatních místnostech také krytiny PVC. Vybavení kuchyně tvoří původní kuchyňská linka a el. sporák. Vybavení sanity tvoří vana, umyvadlo a WC. Jádro bytu je zděné. Okna jsou původní dřevěná zdvojená (na hranici životnosti). Odkanalizování objektu je svedeno do žumpy.
Byt se nachází ve špatném technickém stavu, není užívaný cca 5 let. V bytě je mimo jiné nefunkční vytápění.
Dále se jedná o dražbu pozemku p.č. 11/1, který výše uvedený bytový dům obklopuje. Na pozemku jsou situovány venkovní úpravy - zpevněné betonové plochy. Dále se na pozemku nacházejí porosty plevelného a náletového charakteru.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace