Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Bytová jednotka o velikosti 68 m2, 3+1 v Železné pod Pradědem

Aktuální stav dražby:
odročeno
důvod: návrh na zastavení exekuce

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 9960/21
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
1.350.000,- Kč
Nejnižší podání:
900.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Bruntál

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba odročena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba odročena)
Bytová jednotka o velikosti 68 m2, 3+1 v Železné pod PradědemBytová jednotka o velikosti 68 m2, 3+1 v Železné pod PradědemBytová jednotka o velikosti 68 m2, 3+1 v Železné pod PradědemBytová jednotka o velikosti 68 m2, 3+1 v Železné pod Pradědem
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc se nachází v okrese Bruntál, ve městě Vrbno pod Pradědem, místní části Železná, u zastávky MHD bus „Vrbno pod Pradědem, Železná, rozc“. Okolní zástavbu tvoří objekty hromadného a individuálního bydlení. Přístup k nemovité věci je z pozemku parc.č. 246 (ve vlastnictví České republiky). Parkovací možnosti jsou dobré na parkovišti u domu a okolních komunikacích. Ve městě Vrbno pod Pradědem je k dispozici kompletní občanská vybavenost, bytová jednotka je umístěna cca 2,5 km od centra města.
Nemovitá věc je tvořena bytovou jednotkou č. 142/7, umístěnou v bytovém domě č.p. 142 na pozemku parc.č. 245, včetně spoluvlastnického podílu ve výši 908/10000 na bytovém domě č.p. 142 umístěného na pozemku parc.č. 245 a pozemku parc.č. 245, katastrální území Železná pod Pradědem, obec Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál (LV č. 276).
Bytový dům je samostatně stojící, podsklepený, se 3 NP pod valbovou střechou, bez výtahu. Okna jsou plastová. Dům je v užívání cca 50 let.
Znalci nebyla umožněna prohlídka nemovité věci, znalec pro další ocenění vychází z informací z předloženého Prohlášení vlastníka.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace