Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u Štěchovic

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 2030/20-184
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
336.000,- Kč
Nejnižší podání:
224.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rekreační objekt
Okres:
Praha-západ

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u ŠtěchovicRekreační objekt (zbořeniště) - v Masečíně u Štěchovic
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Nekonají se.

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Praha-západ, v městysi Štěchovice, části Masečín, cca 450 m od zastávky bus „Štěchovice, Masečín“. V okolí se nachází zástavba objektů individuálního bydlení a rodinné rekreace.
Nemovitá věc je tvořena: pozemkem parc.č. st. 317, jehož součástí je jiná stavba č.e. 285 a pozemku parc.č. 393/12, včetně součástí a příslušenství, vše v k.ú. Masečín, obci Štěchovice, okresu Praha-západ (LV č. 443).

Znalec při místním šetření zjistil nesoulad skutečného stavu, se stavem právním. Jiná stavba č.e. 285 již neexistuje, byla odstraněna a zůstaly pouze základy a částečně obvodové zdivo.

Pozemky jsou rovinaté a na pozemku parc.č. st. 317 se nachází ruina původní jiné stavby č.e. 285 (základy a částečně obvodové zdivo). Na pozemku se dále nachází trvalé porosty (bez pravidelné údržby) a studna. Pozemky jsou v platném územním plánu obce zařazeny v plochách přestavby P04-BI – plochy bydlení-v rodinných domech - městské a příměstské [BI]. Jedná se o stavební pozemky. Celková výměra pozemků činí 482 m2.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace