Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Družstevní byt - členská práva a povinnosti v bytovém družstvu

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 802/14-214
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
2.430.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.620.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Frýdek-Místek

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
FOTO / dokument byl archivován (dražba zrušena)
usnesení o zrušení dražby / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Družstevní byt je dispozičně řešen jako 3+1 (o celkové výměře 70,19 m2) s kompletním sociálním zázemím. Sociální zázemí (koupelna, WC) je situováno v původním prefabrikovaném umakartovém bytovém jádru. Vytápění jednotky je ústřední s dálkovým zdrojem. Celkový stavebnětechnický stav a údržba je ke dni ocenění průměrná.
Členská práva a povinnosti člena Stavebního bytového družstva ve Frýdku-Místku, Družstevní 844, 738 01 Frýdek-Místek, IČO: 00090891, s právem užívání družstevního bytu č. 17 v budově č.p. 1944, příslušející k části obce Místek, na pozemku p.č. 1379/21, zapsané na listu vlastnictví č. 8652, vše v k.ú. Místek, obec Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek, který se nachází ve III. nadzemním podlaží výše uvedeného panelového, podsklepeného, typového, bytového domu celkem s deseti nadzemními podlažími Objekt je vybaven dvěma výtahy. Objekt je situován v zastavěné části města, a to na ulici Československé armády. Bytový dům je napojen na elektro, veřejný vodovodní řad,hloubkovou kanalizaci a plynové vedení. Objekt je přístupný z veřejné zpevněné komunikace na pozemku p.č. 1379/55 a dále přes pozemek p.č. 1379/179, které jsou ve vlastnictví Statutárního města Frýdek-Místek. Pozemek pod objektem p.č. 1379/21 (LV č. 8651) je v podílovém vlastnictví Stavebního bytového družstva ve Frýdku-Místku. Parkování je možné na veřejné komunikaci před objektem a na veřejném parkovišti u objektu. Dle místního šetření a dle dostupných údajů byl objekt pravděpodobně původně postaven před více jak 45-ti lety. V roce 2005 byla provedena rekonstrukce stoupaček. V roce 2010 bylo provedeno zateplení.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace