Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Opakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých Budějovic

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 4160/13 - 215
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr.Jan Peroutka, soudní exekutor Exekutorský úřad Chomutov
Odhadní cena:
1.480.000,- Kč
Nejnižší podání:
592.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
České Budějovice

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Opakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých BudějovicOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých BudějovicOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých BudějovicOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých BudějovicOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých BudějovicOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých BudějovicOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých BudějovicOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 1/2 rodinného domu a pozemků v Horním Bukovsku u Českých Budějovic
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům je samostatně stojící, zřejmě podsklepený, s jedním NP a půdou pod sedlovou
střechou. Základy objektu jsou smíšené. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je
sedlová se střešní krytinou z tašek. Fasádní omítky jsou vápenné. Okna jsou původní dřevěná, dvojitá. Elektroinstalace je světelná a motorová (k datu ocenění zřejmě odpojeno).
Vybavení kuchyně, sociálního zařízení nebylo možno zjistit. Na obytnou část domu navazuje hospodářská část skládající se ze tří na sebe navazujících hospodářských budov.
Hospodářské budovy navazující na obytnou část rodinného domu č.p. 46. Dvě hospodářské budovy jsou zděné, vrata dřevěná, střecha sedlová, krytina nová z tašek. Třetí hospodářská budova je ze zděných sloupků a dřevěné svlakové výplně, pod sedlovou střechou.
Znalec předpokládá, že objekt je napojen na přípojky inženýrských sítí a to na elektřinu (zřejmě
odpojeno), vodu a ostatní sítě nebylo možno zjistit.
Zastavěná plocha objektu činí cca 330 m2 (včetně navazujících hospodářských částí). Výměra zastavěné plochy obytné části domu činí cca 87 m2. Užitnou plochu domu (obytnou) znalec odhaduje na cca 65 m2. Objekt není k datu ocenění zřejmě užíván. Na objektu byla provedena rekonstrukce střechy nad hospodářskou částí. Znalec předpokládá další investice na rekonstrukci domu a příslušenství.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace