Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Opakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u Děčína

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 1990/19-321
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
22.000,- Kč
Nejnižší podání:
8.800,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, stavební pozemek
Okres:
Děčín

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Opakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u DěčínaOpakovaná dražba spoluvlastnického podílu 7/48 pozemků v Mikulášovicích u Děčína
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc se nachází v okrese Děčín, v okrajové části zastavěného území města Mikulášovice, poblíž rodinného domu č.p. 830. V okolí se nachází řídká zástavba objektů individuálního bydlení. Přístup k nemovitým věcem je z pozemku parc.č. 5371/1 (pozemek ve vlastnictví města Mikulášovice). Dle informací ČSÚ ve městě Mikulášovice je možné napojení na tyto inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace, obecní vodovod a plynové vedení.
Nemovitá věc je tvořena: spoluvlastnickým podílem ve výši 7/48 na pozemcích parc.č. st. 515/2 a 992/1, včetně součástí a příslušenství, vše v k.ú. Mikulášovice, obci Mikulášovice, okresu Děčín (LV č. 325).
Pozemky jsou mírně svažité a na pozemku parc.č. st. 515/2 se nachází ruina původního rodinného domu. Na pozemku se dále nachází trvalé porosty. Pozemky jsou v platném územním plánu obce zařazeny v plochách SM - plochy smíšené obytné. Celková výměra pozemků činí 853 m2.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace