Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Opakovaná dražba - spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Všesokách u Chlístovic

Aktuální stav dražby:
aktivní - nové kolo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 5909/21-254
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
2.188.600,- Kč
Nejnižší podání:
1.094.300,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
08.02.2023, 10:00
Konec dražby:
08.02.2023, 10:30
Dražební jistota:
500.000,- Kč
Minimální příhoz:
8.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Kutná Hora

Související dokumenty

dražební vyhláška
znalecký posudek
Opakovaná dražba - spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Všesokách u ChlístovicOpakovaná dražba - spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Všesokách u ChlístovicOpakovaná dražba - spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Všesokách u ChlístovicOpakovaná dražba - spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Všesokách u ChlístovicOpakovaná dražba - spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Všesokách u ChlístovicOpakovaná dražba - spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Všesokách u Chlístovic
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Kutná Hora, v obci Chlístovice, části Všesoky. Objekt k bydlení č.p. 11 se nachází za zastavěným územím obce, cca 300 m severovýchodně od zastávky MHD bus „Chlístovice, Všesoky“. Přístup k objektu je z pozemku parc.č. 669/1, který je ve vlastnictví Středočeského kraje. Pozemek parc.č. 131 se nachází východně od zastavěného území, směrem na Zdeslavice, poblíž Zdeslavického potoka.
V části Všesoky je k dispozici pouze omezená občanská vybavenost. V obci Chlístovice je k dispozici pouze základní občanská vybavenost, vzdálenost do centra obce je cca 3,5 km. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v Kutné Hoře, ve vzdálenosti cca 15 km od nemovité věci.
Nemovitá věc je tvořena spoluvlastnickým podílem ve výši 1/2 na pozemku parc.č. st. 1, jehož součástí je objekt k bydlení č.p. 11 a pozemku parc.č. 131, včetně součástí a příslušenství, katastrální území Všesoky, obec Chlístovice, okres Kutná Hora (LV č. 10013).
Pozemek parc.č. st. 1 je v jednotném funkčním celku s objektem pro bydlení, součástmi a příslušenstvím. Pozemek je rovinatý a nachází se na něm objekt k bydlení, vedlejší stavby, studna, trvalé porosty a venkovní úpravy. Pozemek parc.č. 131 je v Územním plánu obce zařazen v plochách NZ (plochy zemědělské). Na pozemku se nachází trvalé porosty (náletové stromy a keře, bez pravidelné údržby).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace