Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Opakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudku

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 4388/11 - 390
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr.Jan Peroutka, soudní exekutor Exekutorský úřad Chomutov
Odhadní cena:
2.790.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.395.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, zemědělská stavba
Okres:
České Budějovice

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Opakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudkuOpakovaná dražba zemědělské stavby využívané jako výrobní a skladovací prostory FOTO v posudku
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Předmětná nemovitá věc leží asi 1 km od centra obce Slavče ve zdejší průmyslové zóně. Nejbližší autobusová zastávka se nachází ve vzdálenosti asi 200 metrů. V blízkém okolí nemovité věci se nachází jen řídká zástavba vesnických rodinných domů, louky, lesy a pole.
Předmětné zemědělské stavby jsou veskrze identické. Jedná se o přízemní zděné stavby s obdélníkovým půdorysem. Střecha sedlová v původním stavu, střešní krytina vlnitý plech. Na střeše jsou umístěné komíny, které mají také odvětrávací funkci. Okna v objektech jsou dřevěná. Podlahy betonové. Limitující je výška předmětných staveb, v nejvyšším místě dosahuje přibližně 4 metrů, ke stranám se světlá výška snižuje až na přibližně 2,5 metru.
Předmětné stavby jsou v současné době využívány jako výrobní a skladový prostor.
Budovy jsou napojeny na areálový rozvod elektrické energie.
Předmětná parcela č. St. 123/1 má výměru 660 m2 a je evidována jako zastavěná plocha a nádvoří. Na této parcele leží pouze část jedné budovy. Zbylé části budovy a druhá budova jsou na parcelách jiných vlastníků. Odhad užitné plochy zemědělských staveb činí 3 100 m2 na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znalce.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace