Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rekreační chata v Kníničkách u Brna

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 3523/12-91
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
1.200.000,- Kč
Nejnižší podání:
800.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rekreační objekt
Okres:
Brno-město

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Rekreační chata v Kníničkách u BrnaRekreační chata v Kníničkách u BrnaRekreační chata v Kníničkách u BrnaRekreační chata v Kníničkách u Brna
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Brno-město, ve statutárním městě Brno, části Kníničky, v chatové osadě, poblíž Brněnské přehrady. Vzdálenost k zastávce MHD bus „Rozdrojovice, Na dědině“ je cca 800 m. Okolní zástavbu tvoří zástavba objektů pro rodinnou rekreaci. Přístup k nemovité věci je přes lesní pozemky (ve vlastnictví třetích osob – není ošetřeno věcným břemenem). V okolí nemovité věci není k dispozici žádná občanská vybavenost. V centru města Brno je k dispozici kompletní občanská vybavenost, vzdálenost do centra města je cca 15 km od nemovité věci.
Nemovitá věc je tvořena stavbou pro rodinnou rekreaci č.e. 415 na pozemcích parc.č. 1269/1 a 1269/2 a pozemkem parc.č. 1269/1, včetně součástí a příslušenství, katastrální území Kníničky, obec Brno, okres Brno-město (LV č. 878).
- Stavba pro rodinnou rekreaci č.e. 415 na pozemcích parc.č. 1269/1 a 1269/2
Stavba je samostatně stojící, zřejmě nepodsklepená, s jedním NP pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou smíšené. Nosné konstrukce jsou zděné. Střecha je sedlová, střešní krytina chybí. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Okna jsou instalována plastová.
Znalci nebyla umožněna prohlídka interiéru nemovité věci, není znám rozsah provedené rekonstrukce interiéru ani jeho vybavení. Napojení na IS: nebylo možno zjistit. Zastavěná plocha objektu činí 37 m2. Výměru obytné plochy znalec odhaduje na cca 40 m2. Stavba se k datu ocenění nachází v rekonstrukci. Rozsah rekonstrukce není znám.
parc.č. 1269/1 druhu lesní pozemek o výměře 31 m2 - pozemek je dle skutečného stavu celý zastavěn stavbou pro rodinnou rekreaci č.e. 415. Pozemek parc.č. 1269/2 o výměře 6 m2, na kterém se částečně nachází stavba pro rodinnou rekreaci č.e. 415 je ve vlastnictví třetí osoby a tento pozemek nebyl předmětem ocenění.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace