Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům č.p. 195 v Chodově

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 1321/11 - 180
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr.Jan Peroutka, soudní exekutor Exekutorský úřad Chomutov
Odhadní cena:
3.290.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.193.333,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
02.02.2021, 10:00
Konec dražby:
02.02.2021, 10:30
Dražební jistota:
350.000,- Kč
Minimální příhoz:
6.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Sokolov

Související dokumenty

termín prvního dražebního jednání
dražební vyhláška - původní
znalecký posudek
termín prvního dražebního jednání
Rodinný dům č.p. 195 v Chodověrodinný důmrdRodinný dům č.p. 195 v ChodověRodinný dům č.p. 195 v ChodověkoupelnakoupelnaRodinný dům č.p. 195 v ChodověgarážgarážkotelnaRodinný dům č.p. 195 v Chodově
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Sokolov, ve městě Chodov, při ul. Husova, v okrajové části zastavěného území, cca 550 m od zastávky bus „Chodov, sídliště“. Okolní zástavbu tvoří zástavba objektů individuálního bydlení. Ve městě Chodov je k dispozici kompletní občanská vybavenost, vzdálenost do centra města je cca 1,5 km. Přístup k nemovité věci je přes pozemek parc.č. 2567 (pozemek je ve vlastnictví města Chodov).
Nemovitá věc je tvořena: pozemkem parc.č. 2562/1, jehož součástí je rodinný dům č.p. 195, pozemkem parc.č. 2563/1, jehož součástí je garáž bez čp/če, pozemky parc.č. 2566 (na pozemku stojí jiná stavba bez čp/če, nezapsaná v katastru nemovitostí, bez LV *) a parc.č. 2563/2, včetně součástí a příslušenství, vše v k.ú. Dolní Chodov, obci Chodov, okresu Sokolov (LV č. 1417).
*) jelikož stavba nemá evidovaného vlastníka v katastru nemovitostí, znalec při ocenění vychází z premisy Nového občanského zákoníku, že stavba je součástí pozemku.
Dům je řadový krajní (polovina dvojdomu), částečně podsklepený, s jedním NP a podkrovím pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou betonové s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je sedlová s krytinou z tašek. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky jsou novodobé na zateplení (částečně bez finální povrchové úpravy), vnitřní omítky vápenné hladké. Vnitřní keramické obklady jsou provedeny v sociálních prostorách. Schody v domě jsou dřevěné. Okna jsou plastová, dveře náplňové. Podlahy v obytných místnostech tvoří převážně parkety, v ostatních prostorách keramické dlažby a krytiny PVC. Vytápění objektu je zajištěno z kotelny umístěné v jiné stavbě bez čp/če na pozemku parc.č. 2566. Elektroinstalace je světelná a motorová. Je proveden rozvod vody studené a teplé. Zdrojem teplé vody je kotel ÚT. Vybavení kuchyní tvoří kuchyňské linky a plynové sporáky. Vybavení sanity tvoří vany, sprchový kout, umyvadla a WC. Ostatní vybavení tvoří digestoř, rozvod telefonu a rozvod antén pod omítkou. Stavba je napojena na IS: voda, elektro, plyn a kanalizace.
Dispoziční řešení:
1.PP - kotelna
1.NP – vstupní hala, byt 3+kk (3 pokoje, kuchyň, koupelna, WC, spíž), byt 2+1 (2 pokoje, kuchyň, koupelna s WC), schodiště
Podkroví – 3 místnosti, balkon
Zastavěná plocha činí cca 160 m2. Obytná plocha činí cca 180 m2.
Stavba je v užívání cca od roku 1950. Stavba se nachází v průměrném technickém stavu, po dílčích rekonstrukcích (fasáda, nová okna, částečně podkroví).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace