Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům s podílem na příjezdové komunikaci ve Velké Bystřici u Olomouce

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 4153/14 - 146
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr.Jan Peroutka, soudní exekutor Exekutorský úřad Chomutov
Odhadní cena:
943.000,- Kč
Nejnižší podání:
628.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Olomouc

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Rodinný dům s podílem na příjezdové komunikaci ve Velké Bystřici u OlomouceRodinný dům s podílem na příjezdové komunikaci ve Velké Bystřici u OlomouceRodinný dům s podílem na příjezdové komunikaci ve Velké Bystřici u OlomouceRodinný dům s podílem na příjezdové komunikaci ve Velké Bystřici u OlomouceRodinný dům s podílem na příjezdové komunikaci ve Velké Bystřici u Olomouce
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Olomouc, ve městě Velká Bystřice, při ul. ČSA, poblíž
zastávky bus „Velká Bystřice, cukrovar“. V okolí se nachází zástavba objektů individuálního bydlení a
občanské vybavenosti. Přístup k objektu je z pozemku parc.č. 161 (pozemek ve vlastnictví města Velká Bystřice). Ve městě Velká Bystřice je k dispozici kompletní občanská vybavenost, vzdálenost do centra města je cca 500 m od nemovité věci. Parkovací možnosti jsou dobré na vlastním pozemku (pozemek parc.č. 160/2 ve spoluvlastnictví).
Nemovitá věc je tvořena: pozemkem parc.č. 156, jehož součástí je objekt k bydlení č.p. 178 (LV č. 2123) a spoluvlastnickým podílem ve výši 1/10 na pozemku parc.č. 160/2 (LV č. 105), včetně součástí a příslušenství, vše v katastrálním území Velká Bystřice, obci Velká Bystřice, okresu Olomouc.
Stavba rodinného domu je řadová krajní (polovina rodinného domu), nepodsklepená, s jedním NP a
půdou pod valbovou střechou. Základy objektu jsou smíšené. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je valbová, s krytinou z pozinkovaného plechu. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky jsou vápenné. Okna jsou plastová.
Znalci nebyla umožněna prohlídka interiéru nemovité věci. Znalec pro další ocenění předpokládá: Vnitřní keramické obklady jsou provedeny v kuchyni, koupelně a na WC. Dveře hladké plné a prosklené. Vytápění domu zřejmě prostřednictvím kamen na tuhá paliva, ohřev teplé vody el. bojlerem. Vybavení kuchyně standardní – kuchyňská linka a sporák. Vybavení sanity – vana, případně sprchový kout, umyvadla a WC.
Objekt je napojen na přípojky inženýrských sítí a to na elektřinu kanalizaci a vodu. Možno napojit na
plyn.
Zastavěná plocha objektu činí 66 m2. Obytnou plochu znalec odhaduje na 50 m2.
Objekt je v užívání cca 80 let. V průběhu její životnosti byly provedeny částečně rekonstrukce interiéru – nová okna, fasáda, apod. Stavba se nachází v průměrném technickém stavu s předpokladem dalších investic na dokončení rekonstrukce.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace