Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova Brodu

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 4722/22-165
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
2.550.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.700.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Havlíčkův Brod

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova BroduRodinný dům v Dolním Městě u Havlíčkova Brodu
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Havlíčkův Brod, v obci Dolní Město, cca 280 od zastávky autobusu „Dolní Město, pošta“ a Obecního úřadu. Okolní zástavbu tvoří zástavba objektů individuálního bydlení. Přístup k nemovitým věcem je z pozemku parc.č. 1713/1 (pozemek je ve vlastnictví obce Dolní Město). V obci Dolní Město je k dispozici rozšířená občanská vybavenost. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici ve městě Havlíčkův Brod, ve vzdálenosti cca 20 km od nemovité věci.
Jedná se o samostatně stojící rodinný dům 4+1 o 1NP, bez PP, s podkrovím a půdou. Konstrukce domu je smíšená z pálených cihel, tvárnic a kamene, stropy domu jsou betonové, klenuté. Střecha je sedlová, krytinu tvoří plech. Dům byl postaven přibližně před 85 lety. Okna v domě jsou plastová s dvojsklem a dřevěná. Koupelna je společná s toaletou vybavena klasickou vanou, WC je klasické splachovací. Interiérové dveře v domě jsou plné, shrnovací, zárubně dveří jsou ocelové. Vstupní dveře domu jsou dřevěné bez bezpečnostních prvků. Dům je připojen k elektrické síti - 220 V, je připojen k obecnímu vodovodu, splašky jsou svedeny do kanalizace, plynovod není zaveden. Vytápění v rodinném domě zajišťuje kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje v domě bojler. V obytných místnostech a kuchyni je laminátová plovoucí podlaha, v koupelně a v ostatních místnostech tvoří podlahu keramická dlažba. Jedná se o standardně řešený rodinný dům s průběžnou údržbou, vyžadující menší stavební úpravy. Na pozemku se nachází trvalé porosty v podobě okrasných dřevin. Spolu s rodinným domem jsou předmětem prodeje i venkovní stavby a to zděná kůlna a stodola. Samotný pozemek je rovinatý, ohraničený smíšeným plotem z pletiva, plechu a zděných zídek. Přístup k domu je po strmější zpevněné obecní cestě.
Dispoziční řešení domu: 1. NP - veranda, pokoj s kuchyňským koutem, 2x pokoj, koupelna s wc, kotelna, schodiště podkroví - schodiště, pokoj, půda vhodná pro vestavbu pokoje.
Pozemky jsou ve funkčním celku se stavbou rodinného domu, součástmi a příslušenstvím. Pozemky jsou rovinaté a nachází se na nich rodinný dům, dvě hospodářské budovy, trvalé porosty a venkovní úpravy. Celková výměra pozemků činí 522 m2.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace