Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.Litoměřice

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 664/20-145
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
3.930.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.620.000,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
17.02.2021, 10:00
Konec dražby:
17.02.2021, 10:30
Dražební jistota:
300.000,- Kč
Minimální příhoz:
7.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Litoměřice

Související dokumenty

dražební vyhláška
znalecký posudek
Rodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.LitoměřiceRodinný dům v Horních Beřkovicích, okr.Litoměřice
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Nekonají se

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům je řadový krajní (půdorysu L), částečně podsklepený, se dvěma NP a půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou betonové a kamenné. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné smíšené. Stropy jsou s rovným podhledem (klenbové a dřevěné trámové). Střecha je sedlová, se střešní krytinou z tašek. Klempířské konstrukce jsou provedeny plechové. Fasádní omítky provedeny, vnitřní omítky rovněž (vápenné). Okna jsou plastová, dveře jsou instalovány náplňové. Schody v domě jsou cihelné do suterénu a dřevěné do patra. Je proveden vnitřní keramický obklad. Podlahy jsou plovoucí, krytiny PVC, textilní krytiny a keramické dlažby. Vytápění objektu je ústřední, prostřednictvím teplovodního plynového kotle. Elektroinstalace je provedena světelná a motorová. Je proveden rozvod vody studené a teplé, zdrojem teplé vody je bojler. Vybavení kuchyně tvoří 2x kuchyňská linka se sporákem. Vybavení sanity tvoří sprchový kout, vana, umyvadla a WC.
V domě jsou celkem dva byty (v přízemí 2+1 a o ploše 76,55m2 a technická místnost, v patře 3+1 o ploše 97,00m2).
Odkanalizování rodinného domu do veřejné kanalizace, voda z veřejného řadu, elektroinstalace zavedena, plyn zaveden. Zastavěná plocha objektu činí cca 140 m2. Celková podlahová plocha činí 209m2. Započitatelná plocha činí cca 197,70m2.
Stáří rodinného domu dle sdělení více než sto let, v sedmdesátých letech min století byla provedena přístavba a adaptace domu, přibližně v roce 2011 až 2012 byly provedeny částečné rekonstrukce (vyměněna střešní krytiny, okna, rekonstrukce bytu v přízemí, fasáda apod.). Celkový stavebně technický stav je hodnocen jako dobrý, odpovídající, byt v patře již morálně zastaralý.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace