Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům v Písnici

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 6406/21-496
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
11.700.000,- Kč
Nejnižší podání:
7.800.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Praha

Související dokumenty

dražební vyhláška - termín dražebního jednání / dokument byl archivován (dražba zrušena)
dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Rodinný dům v PísniciRodinný dům v PísniciRodinný dům v PísniciRodinný dům v PísniciRodinný dům v PísniciRodinný dům v PísniciRodinný dům v PísniciRodinný dům v Písnici
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají de

Popis předmětu dražby:

Jedná se o řadový krajní rodinný dům (navazuje na něj rodinný dům č.p. 208), zřejmě částečně podsklepený, s jedním NP a půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou smíšené. Nosné obvodové konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je sedlová, se střešní krytinou z tašek. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky jsou vápenné. Je částečně proveden venkovní keramický obklad soklu. Okna jsou osazena plastová.
Znalci nebyla umožněna prohlídka interiéru nemovité věci, znalec pro další ocenění uvažuje se standardním vybavením, tj. vybavení kuchyní tvoří kuchyňské linky, vybavení sanity tvoří vany, případně sprchové kouty, umyvadla a WC, vytápění objektu ústřední, prostřednictvím kotle nebo kamen na tuhá paliva.
Pozemky jsou v jednotném funkčním celku se stavbou rodinného domu, součástmi a příslušenstvím. Pozemky jsou rovinaté a nachází se zde rodinný dům, vedlejší stavba, trvalé porosty a venkovní úpravy. Celková výměra pozemků ve funkčním celku činí 385 m2.
Nemovitá věc se nachází v Hlavním městě Praha, části Písnice, při ul. Libušská, cca 150 m od zastávky MHD bus „Ke Březině“. Okolní zástavbu tvoří zástavba objektů individuálního bydlení. Přístup k nemovité věci je přes pozemek parc.č. 381 nebo z pozemku parc.č. 383 (pozemky jsou ve vlastnictví Hlavního města Praha). Vzdálenost do centra Hlavního města Prahy je cca 15 km.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace