Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Spoluvlastnický podíl 1/2 chaty v k.ú. Maleny u Stražiska

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 1443/22-225
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
765.000,- Kč
Nejnižší podání:
510.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rekreační objekt
Okres:
Prostějov

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Spoluvlastnický podíl 1/2 chaty v k.ú. Maleny u StražiskaSpoluvlastnický podíl 1/2 chaty v k.ú. Maleny u StražiskaSpoluvlastnický podíl 1/2 chaty v k.ú. Maleny u StražiskaSpoluvlastnický podíl 1/2 chaty v k.ú. Maleny u StražiskaSpoluvlastnický podíl 1/2 chaty v k.ú. Maleny u Stražiska
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc je tvořena spoluvlastnickým podílem ve výši 1/2 na pozemku parc.č. st. 242, jehož součástí je stavba pro rodinnou rekreaci č.e. 205 a pozemku parc.č. 212/16, včetně součástí a příslušenství, katastrální území Maleny, obec Stražisko, okres Prostějov (LV č. 338).
Pozemky jsou v jednotném funkčním celku se stavbou pro rodinnou rekreaci č.e. 205, součástmi a příslušenstvím. Pozemky jsou rovinaté a nachází se na nich stavba pro rodinnou rekreaci, studna, trvalé porosty a venkovní úpravy. Celková výměra pozemků činí 476 m2.
Jedná se o samostatně stojící podsklepenou stavbu pro rodinnou rekreaci, s jedním NP a zřejmě obytným podkrovím či půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou smíšené. Nosné obvodové konstrukce jsou dřevěné. Střecha je sedlová, se střešní krytinou z pozinkovaného plechu. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní úprava povrchů je provedena nátěrem. Okna jsou osazena dřevěná zdvojená.
Napojení na IS: zřejmě pouze elektro. Voda ze studny. Ostatní sítě nebylo možno zjistit.
Zastavěná plocha objektu činí cca 62 m2. Výměru užitné plochy znalec odhaduje na cca 75 m2.
Stavba je v užívání cca 50 let. Stavba se nachází převážně v původním stavu, znalec předpokládá další investice na dílčí rekonstrukce a modernizace stavby.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace