Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Spoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u Dobrušky

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 1454/13-136
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
592.000,- Kč
Nejnižší podání:
394.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Spoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u DobruškySpoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u DobruškySpoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u DobruškySpoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u DobruškySpoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u DobruškySpoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u DobruškySpoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u DobruškySpoluvlastnický podíl 1/2 objektu bydlení s hospodářstvím ve Valu u Dobrušky
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Nekonají se

Popis předmětu dražby:

Stavba je samostatně stojící, s navazující hospodářskou částí, podsklepená, s jedním NP a podkrovím pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou smíšené bez izolace proti zemní vlhkosti. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné. Střecha je valbová, se střešní krytinou z osinkocementových šablon. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Vnější omítky z větší části chybí (původní vápenné, opadané, v přístavbě chybí). Okna jsou dřevěná dvojitá. Vrata do garáže jsou plechová.
Zastavěná plocha objektu vč. přístavby (verandy) a hospodářské části činí cca 135 m2. Znalec odhaduje obytnou plochu domu na cca 120 m2. Původní objekt je v užívání více jak 100 let. V minulosti byla provedena přístavba objektu do dnešní podoby. Stavba se nachází ve špatném technickém stavu, s nutností dalších investic na kompletní rekonstrukci. Technický stav interiéru nemovité věci není znalci znám.
Znalci nebyla umožněna prohlídka interiéru nemovité věci, znalec pro další ocenění předpokládá: vnitřní omítky vápenné hladké, vybavení kuchyně kuchyňskou linkou, vybavení sanity tvoří zřejmě vana, umyvadlo a WC.
Pozemky jsou v jednotném funkčním celku se stavbou, součástmi a příslušenstvím. Pozemky jsou rovinaté a nachází se na nich objekt k bydlení, trvalé porosty a venkovní úpravy. Celková výměra pozemků činí 265 m2.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace