Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Spoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v Jiříkově

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 2582/18-116
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
162.400,- Kč
Nejnižší podání:
108.267,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
30.11.2021, 10:00
Konec dražby:
30.11.2021, 10:30
Dražební jistota:
60.000,- Kč
Minimální příhoz:
4.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rekreační objekt
Okres:
Děčín

Související dokumenty

dražební vyhláška
znalecký posudek
Vyjádření MěÚ Rumburk - stavební úřad
Spoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v JiříkověSpoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v JiříkověSpoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v JiříkověSpoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v JiříkověSpoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v JiříkověSpoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v JiříkověSpoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v JiříkověSpoluvlastnický podíl 1/2 pozemku s chatou (nezapsaná v KN) v Jiříkově
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc se nachází v okrese Děčín, ve městě Jiříkov, poblíž ul. Františkova, poblíž Nového rybníka. Vzdálenost k zastávce MHD bus „Jiříkov náměstí“ je cca 550 m. Okolní zástavbu tvoří objekty pro rodinnou rekreaci a objekty individuálního bydlení. Přístup k nemovité věci je přes pozemek parc.č. 6216/2 (ve vlastnictví města Jiříkov). Znalec při místním šetření zjistil nesoulad právního stavu se stavem skutečným. Na pozemku se nachází stavba pro rodinnou rekreaci, která není zapsaná, ani zakreslená v Katastru nemovitostí.
p.č. 2284/3 trvalý travní porost - pozemek je rovinatý a nachází se na něm stavba pro rodinnou rekreaci (nezapsaná a nezakreslená v Katastru nemovitostí), venkovní úpravy a trvalé porosty.
- Stavba pro rodinnou rekreaci na pozemku parc.č. 2284/3 - stavba je samostatně stojící, zřejmě nepodsklepená, s jedním NP a půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou zřejmě betonové patky. Nosné konstrukce jsou kombinované – zděné z cihel a dřevěné. Střecha je sedlová, se střešní krytinou živičnou. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Okna jsou instalována dřevěná jednoduchá. Ostatní vybavení tvoří mříže. Znalci nebyla umožněna prohlídka nemovité věci. Znalec pro další ocenění předpokládá standardní konstrukční provedení, lokální vytápění. Napojení na IS: nebylo možno zjistit Zastavěná plocha objektu činí cca 25 m2. Výměru obytné plochy znalec odhaduje na cca 20 m2.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace