Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u Kroměříže

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 4618/22
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
2.270.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.513.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Kroměříž
Spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u KroměřížeSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu v Lechoticích u Kroměříže
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Kroměříž, v obci Lechotice, poblíž zastávky autobusu „Lechotice“ a Obecního úřadu. Okolní zástavbu tvoří zástavba objektů individuálního bydlení a objekty občanského vybavení. Přístup k nemovitým věcem je z pozemku parc.č. 513/1 (pozemek je ve vlastnictví obce Lechotice) nebo z pozemku parc.č. 1517 (pozemek je ve vlastnictví obce Lechotice). V obci Lechotice je k dispozici pouze základní občanská vybavenost. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici ve městě Zlín, ve vzdálenosti cca 12 km od nemovité věci. Pozemky jsou v jednotném funkčním celku se stavbou rodinného domu, součástmi a příslušenstvím. Pozemky jsou rovinaté a nachází se na nich rodinný dům, vedlejší stavby, trvalé porosty a venkovní úpravy. Celková výměra pozemků činí 6 031 m2.
Znalci nebyla umožněna prohlídka nemovité věci. Znalec získal údaje o stavbě z Dražební vyhlášky soudního exekutora Mgr. Martina Tunkla ze dne 2.7.2021:
Jedná se o řadový krajní rodinný dům. Dům sestává ze dvou částí – původní dům (severní strana) má jedno nadzemní podlaží s půdou, přístavba (jižní část) má dvě nadzemní podlaží a půdu. Obě části domu mají společné topení a ohřev vody a vnitřní instalační rozvody. Přízemí staveb je komunikačně propojeno. Na severní strany domu navazuje hospodářská část.
Dispoziční řešení:
1.NP – byt 2+1 (v původní části domu, pokoj v přístavbě, garáž, kotelna, předsíň a schodiště do 2.NP
2.NP – schodiště, chodba, byt 3+1 s balkonem
Stavba se nachází ve zhoršeném technickém stavu, s nutností dalších investic na rekonstrukce a modernizace.
Napojení na inženýrské sítě: voda, elektro, plyn, ostatní nebylo možno zjistit
Zastavěná plocha objektu vč. navazující hospodářské části činí cca 370 m2. Výměru obytné podlahové plochy znalec odhaduje na cca 140 m2 (bez půdních prostor).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace