Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u Liběšic

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 5204/09 - 77
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr.Jan Peroutka, soudní exekutor Exekutorský úřad Chomutov
Odhadní cena:
949.000,- Kč
Nejnižší podání:
632.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Litoměřice

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u LiběšicSpoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domu (zemědělská usedlost) v k.ú. Horní Nezly u Liběšic
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc se nachází v okrese Litoměřice, v obci Liběšice, v katastrálním území Horní Nezly, v malé vesnici Dolní Řepčice (cca 4 km od obce Liběšice). Vzdálenost k zastávce bus „Liběšice, Dolní Řepčice“ je cca 400 m. V okolí se nachází zástavba objektů individuálního bydlení a objekty pro rodinnou rekreaci. Přístup k objektu je z pozemku parc.č. 1087/3 a 1087/1 (pozemky ve vlastnictví Obce Liběšice). V okolí není k dispozici žádná občanská vybavenost. V obci Liběšice je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Parkovací možnosti jsou dobré na vlastním pozemku.
Jedná se o původní zemědělskou usedlost. Oceňovaný rodinný dům s navazující hospodářskou částí.
Obytná část domu je částečně podsklepená, se dvěma NP a půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou betonové. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné. Stropy jsou s dřevěné trámové s rovným podhledem. Střecha je sedlová, s krytinou z pálených tašek. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Elektroinstalace je provedena světelná a motorová. Fasádní omítky jsou vápenné. Vnitřní omítky jsou vápenné hladké. Schody jsou železobetonové.
Znalci nebyla umožněna prohlídka interiéru nemovité věci. Znalec pro další ocenění předpokládá: Vnitřní keramické obklady jsou provedeny v kuchyních, koupelnách a na WC. Okna jsou dřevěná špaletová, dveře hladké plné a prosklené. Podlahy tvoří keramické dlažby, krytiny PVC, teraco a betonová mazanina. Vytápění domu je lokální, prostřednictvím kamen na tuhá paliva. Je proveden rozvod vody studené teplé. Zdrojem teplé vody je el. ohřívačem se zásobníkem. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňské linky a el. sporáky. Vybavení sanity tvoří vany, umyvadlo a WC.
Objekt je napojen na přípojky inženýrských sítí a to na elektřinu a vodu. Odkanalizování objektu je svedeno do jímky. Plyn není proveden.
Zastavěná plocha objektu činí cca 215 m2. Výměra obytné části domu činí cca 320 m2.
Dispoziční řešení:
1.PP – sklepní a skladové prostory
1.NP – byt 3+1 s příslušenstvím
2.NP – byt 3+1 s příslušenstvím
Půdní prostory

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace