Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Spoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na Moravě

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 3059/19 - 126
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor, Exekutorský úřad Chomutov, 430 01
Odhadní cena:
169.000,- Kč
Nejnižší podání:
112.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Žďár nad Sázavou

Související dokumenty

znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
termín prvního dražebního jednání / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Spoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na MoravěSpoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v Olešné na Moravě
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc je tvořena: spoluvlastnickým podílem ve výši ¼ na pozemku parc.č. 131, jehož součástí je rodinný dům č.p. 23 a pozemku parc.č. 132, včetně součástí a příslušenství, vše v k.ú. Olešná na Moravě, obci Nové Město na Moravě, okresu Žďár nad Sázavou (LV č. 108).
Nemovité věci se nachází v okrese Žďár nad Sázavou, ve městě Nové Město na Moravě, v okrajové části Olešné, cca 700 m od zastávky bus „Nové Město na Moravě, Olešná“. V okolí se nachází řídká zástavba objektů individuálního bydlení (2 rodinné domy). Přístup k nemovité věci je z pozemku parc.č. 124 s nezpevněným povrchem (pozemek je ve vlastnictví města Nové Město na Moravě). V okolí nemovité věci není k dispozici žádná občanská vybavenost. Ve městě Nové Město na Moravě je k dispozici kompletní občanská vybavenost, vzdálenost do centra města je cca 5,5 km od nemovité věci.
Pozemky jsou v jednotném funkčním celku se stavbou rodinného domu, součástmi a příslušenstvím. Pozemky jsou rovinaté a nachází se zde rodinný dům, vedlejší stavby, trvalé porosty a venkovní úpravy. Celková výměra pozemků ve funkčním celku činí 846 m2.
Rodinný dům je samostatně stojící, zřejmě částečně podsklepený, s jedním NP a zřejmě půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou smíšené. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je sedlová, s krytinou eternitovou. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky jsou vápenné, částečně opadané. Okna jsou dřevěná dvojitá.
Znalci nebyla umožněna prohlídka interiéru nemovité věci. Znalec pro další ocenění uvažuje se standardním vybavením - vytápění objektu ústřední, rozvod vody, vybavení kuchyně kuchyňskou linkou, vybavení sanity tvoří zřejmě vana nebo sprchový kout, umyvadlo a WC.
Objekt je napojen na přípojky inženýrských sítí a to zřejmě jen na elektřinu. Ostatní sítě nebylo možno zjistit. Odkanalizování objektu je svedeno zřejmě do žumpy.
Zastavěná plocha objektu činí cca 110 m2. Obytnou plochu domu znalec odhaduje na cca 85 m2.
Objekt je v užívání více jak 60 let. Stavba se nachází zřejmě v původním technickém stavu, s nutností dalších investic na jeho opravy a údržbu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace