Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Spoluvlastnický podíl 1/7 rodinného domu v obci Úlehle u Tachova

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 1250/15
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
208.000,- Kč
Nejnižší podání:
138.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Tachov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc se nachází v okrese Tachov, v obci Únehle, v okrajové části zastavěného území obce, cca 150 m od zastávky bus „Únehle“. Okolní zástavbu tvoří řídká zástavba objektů individuálního bydlení. Přístup k nemovité věci je přes pozemek parc.č. st. 67 (ve vlastnictví České republiky – ve funkčním celku se stavbou rodinného domu č.p. 63) a pozemku parc.č. 1765/4 (ve vlastnictví obce Únehle). V obci Únehle je k dispozici pouze omezená občanská vybavenost. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v Plzni, ve vzdálenosti cca 38 km od nemovité věci.
Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům, s jedním NP a půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou smíšené. Nosné obvodové konstrukce jsou zděné z cihel. Stropy jsou s rovným podhledem. Střecha je sedlová, se střešní krytinou z osinkocementových šablon. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky jsou břizolitové, vnitřní omítky vápenné hladké. Okna jsou osazena původní dřevěná zdvojená, dveře jsou náplňové. Podlahy v obytných místnostech jsou betonové s textilními krytinami, v ostatních místnostech jsou keramické dlažby. Vytápění objektu je ústřední, prostřednictvím kotle na tuhá paliva. Je proveden rozvod vody studené a teplé. Vybavení kuchyně tvoří linka. Vybavení sanity tvoří vana, umyvadlo a WC.
Dispoziční řešení:
1.PP – sklepní prostory
1.NP – kuchyně, 3 pokoje, chodba, koupelna a WC
Půdní prostory
Na obytnou část domu navazuje hospodářská část.
Napojení na IS: elektro. Voda je do domu přivedena ze studny. Odkanalizování objektu je svedeno do žumpy. Plyn není proveden.
Zastavěná plocha objektu činí cca 200 m2. Výměru podlahové plochy znalec odhaduje na cca 110 m2.
Stavba je v užívání cca 90 let a nachází se převážně v původním technickém stavu s nutností dalších investic na rekonstrukci a modernizaci.
Pozemek p.č. st. 67 je ve vlastnictví České republiky (na LV č. 10002) a není předmětem dražby

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace