Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Zemědělská stavba v Soběsukách nad Ohří

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
135 EX 31/15-134
Vyřizuje:
Blanka Chalupecká
Draží:
Mgr. Jan Peroutka, soudní exekutor
Odhadní cena:
899.350,- Kč
Nejnižší podání:
599.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, zemědělská stavba
Okres:
Chomutov

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Zemědělská stavba v Soběsukách nad OhříZemědělská stavba v Soběsukách nad OhříZemědělská stavba v Soběsukách nad OhříZemědělská stavba v Soběsukách nad OhříZemědělská stavba v Soběsukách nad OhříZemědělská stavba v Soběsukách nad OhříZemědělská stavba v Soběsukách nad Ohří
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

nekonají se

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nachází v okrese Chomutov, v obci Chbany, části Soběsuky nad Ohří, za rodinným domem č.p. 41. Vzdálenost k zastávce bus „Chbany, Soběsuky, rozcestí“ je cca 550 m. Okolní zástavbu tvoří řídká zástavba objektů individuálního bydlení. Nemovitá věc je tvořena pozemkem parc.č. st. 56, jehož součástí je zemědělská stavba bez čp/če, katastrální území Soběsuky nad Ohří, obec Chbany, okres Chomutov (LV č. 144). Pozemek je celý zastavěn zemědělskou stavbou bez čp/če. Celková výměra pozemků činí 1 052 m2.
- Zemědělská stavba bez čp/če, součást pozemku parc.č. st. 56
Stavba je samostatně stojící, zřejmě nepodsklepená, s jedním NP a půdou pod sedlovou střechou. Základy objektu jsou betonové. Nosné konstrukce tvoří betonový skelet s cihelnou vyzdívkou. Stropy jsou s rovným podhledem. Střecha je sedlová, se střešní krytinou z osinkocementových šablon. Klempířské konstrukce chybí. Fasádní omítky jsou vápenné (částečně opadané), vnitřní omítky jsou vápenné hladké (částečně opadané). Okna jsou osazena původní dřevěná, z části chybí nebo jsou rozbitá. Podlahy jsou betonové.
Napojení na IS: nebylo možno zjistit. Zastavěná plocha objektu činí 1 052 m2. Výměru užitné plochy znalec odhaduje na cca 900 m2.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace